Drewno sztauerskie | giełda drzewna

O Firmie

  Początki firmy sięgają 1992 roku, kiedy powstało przedsiębiorstwo MGJ. Sukcesy biznesowe doprowadziły w 1995 roku do rozpoczęcia budowy nowoczesnego tartaku w Leśniewie.

Od tego czasu zdążyliśmy poznać potrzeby naszych klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Nasze produkty, oraz jakość, jaką ze sobą niosą, były wielokrotnie nagradzane na targach branżowych, a firma od kilku lat niezaprzeczalnie dzierży miano najdynamiczniej rozwijającego się przedsiębiorstwa w województwie pomorskim.

 Dzięki temu lokalny charakter przedsiębiorstwa został bardzo szybko zastąpiony prze wizerunek firmy rozpoznawalnej nie tylko w kraju, ale i za granicą.

Obecnie nasze produkty trafiają m. in. do Holandii, Niemiec, Włoch, Danii, Wielkiej Brytanii, a nawet Kazachstanu, Japonii czy Tunezji.
tarcica sosnowa - trak dłużycowy

Wysoka jakość towarów połączona z fachową obsługą oraz nastawienie na rozwój i inwestycje zaowocowały uznaniem w środowisku biznesowym, czego przykładem są przyznane MGJ nagrody i wyróżnienia.

Jednak największym uznaniem są dla nas Klienci, którzy obdarzyli nas zaufaniem, a ich zadowolenie z produktów i usług MGJ zaowocowało stałą współpracą.

Ciągłe podnoszenie poziomu satysfakcji Klientów pozwala mieć pewność, że grupa zadowolonych odbiorców będzie się stale poszerzała. 


Pliki do pobrania:    
Certyfikat FSC Certyfikat ISPM PL Certyfikat ISPM ENG